Menu Content/Inhalt
STRONA GŁÓWNA
O. Mariusz zaprasza na spotkanie "Chrystus w Starym Mieście"
25 czerwca o. Mariusz Kiełbasa LC zaprasza do udziału w spotkaniu "Chrystus w Starym Mieście", które odbędzie się w Kościele Mariackim. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18:30. Po niej nastąpi adoracja Najświętszego Sakramentu.
 
Zakończenie roku formacyjnego klubów Horyzont i Everest
Zapraszam Państwa serdecznie na uroczyste zakończenie roku w Klubie Horyzont i Everest, które odbędzie się w dniu 14 czerwca w siedzibie Klubu przy ul. Syrokomli 23 w Krakowie. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 11, potem odbędzie się rozdanie nagród i poczęstunek - prosimy o przyniesienie ciasta lub napojów. Zakończenie planujemy na godz. 13.00
 
10 czerwca - Spotkanie organizacyjne dla rodziców przed obozami letnimi
10 czerwca o godz. 19:00 w Klubie Horyzont przy ul. Syrokomli 23 w Krakowie odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców młodzieży udającej się na obozy letnie organizowane przez Klub Horyzont. Zapraszamy do udziału.
 
2 czerwca 2015 - Adoracja w intencji odnowy moralnej Krakowa przed ŚDM
Serdecznie zapraszamy na adorację w intencji moralnej odnowy Krakowa przed Światowymi Dniami Młodzieży w 2016 prowadzoną przez Legionistów Chrystusa i ruch Regnum Christi w ramach inicjatywy Szpital Domowy (http://szpitaldomowy.com.pl). Adoracja odbędzie się w 2 czerwca w godz. od 20:00 do 22:00 w kościele pw. św. Wojciecha na Rynku Głównym.
 
Turniej piłkarski o Puchar ks. Kard. Dziwisza

W sobotę 16-go maja 2015 r. odbędzie się w Krakowie młodzieżowy turniej piłkarski o Puchar ks. Kard. Stanisława Dziwisza. Turniej odbędzie się w centrum sportowym J&J Sport. Zapisy i szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.puchardziwisza.info.

Zapraszamy! 

 
Święcenia diakonatu br. Wawrzyńca Pryczkowskiego - 8 maja 2015

W dniu 8. maja 2015 o godz. 9:00 w Katedrze Wawelskiej w Krakowie br. Wawrzyniec Pryczkowski LC przyjmie święcenia diakonatu. Bardzo serdecznie zapraszamy na tę uroczystość. 

Brat Wawrzyniec prosi wszystkich o modlitwę w jego intencji w tym ważnym i uroczystym dniu. 

Następnego dnia (sobota, 9. maja) o godz. 15:00 w kościele p.w. św. Judy Tadeusza w krakowskich Czyżynach zostanie odprawiona Msza dziękczynna, a po niej piknik rodzinny w leśniczówce w Niepołomicach.

 Serdecznie zapraszamy do udziału i świętowania tej radosnej okazji.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 157