Menu Content/Inhalt
STRONA GŁÓWNA
Turniej piłkarski o Puchar ks. Kard. Dziwisza

W sobotę 16-go maja 2015 r. odbędzie się w Krakowie młodzieżowy turniej piłkarski o Puchar ks. Kard. Stanisława Dziwisza. Turniej odbędzie się w centrum sportowym J&J Sport. Zapisy i szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.puchardziwisza.info.

Zapraszamy! 

 
Święcenia diakonatu br. Wawrzyńca Pryczkowskiego - 8 maja 2015

W dniu 8. maja 2015 o godz. 9:00 w Katedrze Wawelskiej w Krakowie br. Wawrzyniec Pryczkowski LC przyjmie święcenia diakonatu. Bardzo serdecznie zapraszamy na tę uroczystość. 

Brat Wawrzyniec prosi wszystkich o modlitwę w jego intencji w tym ważnym i uroczystym dniu. 

Następnego dnia (sobota, 9. maja) o godz. 15:00 w kościele p.w. św. Judy Tadeusza w krakowskich Czyżynach zostanie odprawiona Msza dziękczynna, a po niej piknik rodzinny w leśniczówce w Niepołomicach.

 Serdecznie zapraszamy do udziału i świętowania tej radosnej okazji.

 
Żyjąc radością Zmartwychwstania - niedzielne rekolekcje dla dorosłych - 19. kwietnia

W niedzielę 19-go kwietnia zapraszamy na półdniowe rekolekcje dla osób dorosłych. Temat przewodni rekolekcji brzmi: Żyjąc radością Zmartwychwstania.

Plan rekolekcji:

  • 10:00 Rozpoczęcie
  • 10:30 Medytacje i rozważania
  • 12:00 Msza Św.
  • 13:00 Zakończenie 

 Zapraszamy!

 
7 kwietnia 2015 - Adoracja w intencji odnowy moralnej Krakowa przed ŚDM
Serdecznie zapraszamy na adorację w intencji moralnej odnowy Krakowa przed Światowymi Dniami Młodzieży w 2016 prowadzoną przez Legionistów Chrystusa i ruch Regnum Christi w ramach inicjatywy Szpital Domowy (http://szpitaldomowy.com.pl). Adoracja odbędzie się w 7 kwietnia w godz. od 20:00 do 22:00 w kościele pw. św. Wojciecha na Rynku Głównym.
 
Obozy letnie Klubu Horyzont 2015

Krakowski Klub Horyzont organizuje jak co roku obozy młodzieżowe.

Informacje na temat obozów można znaleźć tutaj

Image

Image

 
Młodzieżowe Misje Wielkiego Tygodnia na Litwie i w Rumunii

W dniach od 27-ga marca do 5-go kwietnia dwie grupy młodzieży udadzą się na Litwę (miejscowość Ejszyszki, grupa dziewcząt) oraz do Rumunii (Nowy Soloniec, grupa chłopców) na misje Wielkiego Tygodnia.

Młodzi misjonarze jadą by służyć tamtejszym wspólnotom parafialnym złożonym w większości z Polaków, poprzez pomoc w przygotowaniu liturgii Wielkiego Tygodnia, przekazywanie darów, wspólną modlitwę. 

Misje Wielkiego Tygodnia organizowane są co roku i co roku spotykają się z wdzięcznym przyjęciem wspólnoty Polaków na Litwie i w Rumunii.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 153