Menu Content/Inhalt
STRONA GŁÓWNA
Żyjąc radością Zmartwychwstania - niedzielne rekolekcje dla dorosłych - 19. kwietnia

W niedzielę 19-go kwietnia zapraszamy na półdniowe rekolekcje dla osób dorosłych. Temat przewodni rekolekcji brzmi: Żyjąc radością Zmartwychwstania.

Plan rekolekcji:

  • 10:00 Rozpoczęcie
  • 10:30 Medytacje i rozważania
  • 12:00 Msza Św.
  • 13:00 Zakończenie 

 Zapraszamy!

 
7 kwietnia 2015 - Adoracja w intencji odnowy moralnej Krakowa przed ŚDM
Serdecznie zapraszamy na adorację w intencji moralnej odnowy Krakowa przed Światowymi Dniami Młodzieży w 2016 prowadzoną przez Legionistów Chrystusa i ruch Regnum Christi w ramach inicjatywy Szpital Domowy (http://szpitaldomowy.com.pl). Adoracja odbędzie się w 7 kwietnia w godz. od 20:00 do 22:00 w kościele pw. św. Wojciecha na Rynku Głównym.
 
Obozy letnie Klubu Horyzont 2015

Krakowski Klub Horyzont organizuje jak co roku obozy młodzieżowe.

Informacje na temat obozów można znaleźć tutaj

Image

Image

 
Młodzieżowe Misje Wielkiego Tygodnia na Litwie i w Rumunii

W dniach od 27-ga marca do 5-go kwietnia dwie grupy młodzieży udadzą się na Litwę (miejscowość Ejszyszki, grupa dziewcząt) oraz do Rumunii (Nowy Soloniec, grupa chłopców) na misje Wielkiego Tygodnia.

Młodzi misjonarze jadą by służyć tamtejszym wspólnotom parafialnym złożonym w większości z Polaków, poprzez pomoc w przygotowaniu liturgii Wielkiego Tygodnia, przekazywanie darów, wspólną modlitwę. 

Misje Wielkiego Tygodnia organizowane są co roku i co roku spotykają się z wdzięcznym przyjęciem wspólnoty Polaków na Litwie i w Rumunii.

 
Zbiórka produktów dla ubogich rodzin na Litwie i w Rumunii

W Klubie Horyzont przy ul. Syrokomli 23 w Krakowie trwa wielkopostna zbiórka słodyczy o długim okresie trwałości oraz środków gospodarczych (środków czystości) dla ubogich rodzin, które odwiedzą młodzi misjonarze na Litwie i w Rumunii w trakcie Misji Wielkiego Tygodnia.

Dary można pozostawiać przy okazji odbywających się w Klubie spotkań.

Młodzież wyruszy na Misje Wielkiego Tygodnia na Litwę i do Rumunii 27-go marca b.r. 

 
Młodzieżowe misje w Przechlewie - 31.03-05.04

W dniach 31 marca do 5 kwietnia b.r. odbędą się młodzieżowe Misje Wielkiego Tygodnia w miejscowości Przechlewo (woj. pomorskie). Wyjazd przeznaczony jest dla chłopców 2-4 etapu Klubu Horyzont. 

Chłopcy będą mieszkać przy parafii, będą odwiedzać parafian proponując im wspólną modlitwę oraz zapraszając do udziału w liturgii Triduum Paschalnego. Będą pomagać w organizacji Drogi Krzyżowej, dekoracji kościoła parafialnego, będą uczestniczyć w zajęciach formacyjnych.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 151